Порошенко: Президент не може без Ради продовжити воєнний стан

28.11.2018, 16:59
Порошенко: Президент не може без Ради продовжити воєнний стан - Фото
Петр Порошенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

За словами Порошенка, за допомогою фейку про те, що президент може без парламенту продовжити воєнний стан, намагалися перешкоджати прийняттю закону

Президент Петро Порошенко заявив, що ухвалений 26 листопада Верховною Радою закон не передбачає можливості для президента без рішення парламенту продовжувати термін дії воєнного стану. Про це Порошенко сказав в інтерв'ю українським телеканалам.

"Були абсолютні дурниці вчора у Верховній Раді, коли всіх лякали тим, що президент без Верховної Ради продовжить дію воєнного стану ще на невизначений термін. Закон не передбачає таких можливостей. І це була пряма дезінформація. Це була спеціально розпочата кампанія фейкових новин або дезінформації спеціально для того, щоб збити прийняття цього закону", - сказав Порошенко.

26 листопада за закон про затвердження указу президента про введення воєнного стану в Україні проголосували 276 депутатів.

Перед голосуванням в указ було внесено зміни. Воєнний стан введено на 30 днів, а не на 60, як планувалося раніше. У документі окремо наголошується, що президентські вибори пройдуть за планом, 31 березня.

Також указ глави держави передбачає введення воєнного стану тільки у Вінницькій, Луганській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II