RU

Порошенко: Президент не може без Ради продовжити воєнний стан

28.11.2018, 16:59
Порошенко: Президент не може без Ради продовжити воєнний стан - Фото
Петр Порошенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Президент Петро Порошенко заявив, що ухвалений 26 листопада Верховною Радою закон не передбачає можливості для президента без рішення парламенту продовжувати термін дії воєнного стану. Про це Порошенко сказав в інтерв'ю українським телеканалам.

"Були абсолютні дурниці вчора у Верховній Раді, коли всіх лякали тим, що президент без Верховної Ради продовжить дію воєнного стану ще на невизначений термін. Закон не передбачає таких можливостей. І це була пряма дезінформація. Це була спеціально розпочата кампанія фейкових новин або дезінформації спеціально для того, щоб збити прийняття цього закону", - сказав Порошенко.

26 листопада за закон про затвердження указу президента про введення воєнного стану в Україні проголосували 276 депутатів.

Перед голосуванням в указ було внесено зміни. Воєнний стан введено на 30 днів, а не на 60, як планувалося раніше. У документі окремо наголошується, що президентські вибори пройдуть за планом, 31 березня.

Також указ глави держави передбачає введення воєнного стану тільки у Вінницькій, Луганській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини