Порошенко підписав закон про в'язницю за незаконний в'їзд

07.11.2018, 13:06
Порошенко підписав закон про в'язницю за незаконний в'їзд - Фото
Фото: прес-служба президента

У КК додано статтю, яка передбачає обмеження волі до восьми років за незаконний перетин кордону України громадянином країни-агресора

Президент Петро Порошенко підписав закон про кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора, якщо тих викриють в незаконному перетині державного кордону. Це видно в картці документа на сайті Верховної Ради.

Законопроект №7017 доповнює Кримінальний кодекс статтею 331, яка передбачає тюремний термін до трьох років за незаконний перетин кордону України громадянином країни-агресора або іншою особою в інтересах країни-агресора.

Те саме діяння, вчинене повторно або групою осіб, карається "терміном" від трьох до п'яти років, а дії за ч. 1 і ч. 2 цієї статті, що вчинені із застосуванням зброї, - позбавленням волі на 5-8 років.

18 жовтня Рада підтримала цей законопроект 243 голосами. Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування. Підслідність за такими кримінальними справами залишили за Службою безпеки України.

Як пояснила раніше представник президента в парламенті Ірина Луценко, кримінальна відповідальність загрожує тим, кому заборонений в'їзд в Україну, представникам силових структур країни-агресора, і тим, хто перетинає кордон, щоб завдати шкоди інтересам держави.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?