RU

Порошенко підписав закон про назви релігійних організацій

22.12.2018, 16:06
Порошенко підписав закон про назви релігійних організацій - Фото
Фото: пресс-служба президента

Президент Петро Порошенко підписав закон про зміни до закону про свободу совісті та релігійні організації, який передбачає, що релігійна організація, чий центр управління знаходиться в країні, визнаній агресором, зобов'язана вказувати це в своїй назві. Про це повідомляє прес-служба АП.

"Люди мають конституційне право вільного вибору віросповідання. Зазначені зміни в закон створюють кращі умови для реалізації такого права для тих, хто буде вирішувати, до якої ж православної юрисдикції належати... До новоствореної автокефальної Православної церкви України, або до церкви, яка наполягає на збереженні свого зв'язку і залежності від РПЦ", - сказав Порошенко, підписуючи закон.

Він вважає, що "вибір легше робити, коли всі речі названі своїми іменами, коли є достатньо відомостей для того, щоб його добровільно прийняти". На думку Порошенка, реалізація цього закону дасть українцям всю повноту інформацію.

За словами президента, зміни до закону відповідають принципу свободи віросповідання і рівності всіх конфесій.

"Ніякого обмеження конституційних прав громадян не буде", - заявив Порошенко.

20 грудня в Раді проголосували за зміни в закон про свободу совісті та релігійні організації, який передбачає, що релігійна організація, чий центр управління знаходиться в країні, визнаній агресором, зобов'язана вказувати це в своїй назві. В УПЦ МП заявили, що їх цей закон не стосується.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини