RU

Порошенко хоче змінити відносини з Росією

13.10.2009, 11:38

Україні необхідно добитися якісних змін у взаєминах з Російською Федерацією. Про це заявив Міністр закордонних справ Петро Порошенко в своєму виступі в Дипломатичній академії України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, серед першочергових пріоритетів МЗС П.Порошенко відзначив забезпечення свободи, незалежності і державного суверенітету України, належний рівень безпеки українського громадянина, суспільства і держави, створення умов для модернізації країни і стабільного економічного зростання.

"Необхідно добитися якісних змін у відносинах з Російською Федерацією. Це питання є ключовим як для забезпечення національної безпеки держави, так і для реалізації перших двох пріоритетів", - вказав П.Порошенко. Міністр наголосив, що відносини з Російською Федерацією повинні стати менш емоційними, прагматичними і рівноправними.

Нагадаємо, раніше Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров привітав П.Порошенка з призначенням на посаду Міністра закордонних справ України. У поздоровленні С.Лавров висловив переконання у тому, що розвиток діалогу зовнішньополітичних відомств Росії і України буде сприяти поглибленню добросусідських відносин між двома державами.

Крім того, глава російського зовнішньополітичного відомства переконаний, що призначення П.Порошенка також сприятиме зміцненню міжнародної безпеки, побудові єдиної Європи без розділових ліній, розширенню співпраці на просторі СНД.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини