12.04.2018, 13:33

Порошенко ініціює розрив Україною зв'язків з СНД

Порошенко ініціює розрив Україною зв
Петро Порошенко (фото - president.gov.ua)

Україна не є членом Співдружності незалежних держав, але входить до складу її установчих органів, нагадав президент

Реклама
Реклама

Президент  Петро Порошенко запропонує Кабміну підготувати документи про вихід України з установчих органів Співдружності Незалежних Держав. Про це глава держави заявив, виступаючи на форумі з питань безпеки в Києві, передає кореспондент LIGA.net.

Порошенко нагадав, що Україна не є членом СНД. У той же час ця організація не визнала дії Росії проти України агресією, тому президент запропонує уряду підготувати пропозиції щодо офіційного припинення участі України в установчих органах СНД.

Також буде запропоновано закрити українські представництва в цих органах у Мінську, зазначив Порошенко.

Україна вперше заявила про намір вийти з СНД, де вона є одним із засновників і державою-учасником, але не членом, в 2014 році, після окупації Росією Криму та початку російської агресії в Донбасі. Однак процедура виходу з об'єднання формально запущена була.

У жовтні 2016 року голова МЗС Павло Клімкін заявив, що Україна "вивчає" можливість виходу з СНД. При цьому в міністерстві підкреслюють, що співпрацю України в рамках співдружності "зведено до мінімуму".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама