Порошенко і Зеленський борються за вихід у 2-й тур: опитування

Порошенко і Зеленський борються за вихід у 2-й тур: опитування  - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
03.12.2018, 15:33

Дослідження проведено до введення воєнного стану в 10 областях і до зняття кандидатури Вадима Рабіновича на користь Юрія Бойка

Якби вибори президента відбулися в середині осені 2018 року, до другого туру точно вийшла б лідер Батьківщини Юлиія Тимошенко, а конкуренцію там їй склав би або діючий глава держави Петро Порошенко, або шоумен  Володимир Зеленський, - у них порівну симпатій опитаних. Про це свідчать дані нового соціологічного опитування групи Рейтинг.

Серед усіх опитаних електоральні симпатії розподілилися наступним чином: за Тимошенко проголосували б 14%, за Порошенка і Зеленського - по 8%, за Анатолія Гриценка - 7%.

Те ж питання, поставлене громадянам, які збираються йти на виборчі дільниці, показало наступний розподіл голосів: Тимошенко - 17%, Порошенко і Зеленський - по 10%, Гриценко - 9%.

Співак Святослав Вакарчук в обох випадках набрав по 4%.

Дослідження групи Рейтинг на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) проведено з 29 вересня по 14 жовтня 2018 року по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Опитано 2400 жителів України віком 18 років і старше. Похибка не перевищує 2%.

Раніше група Рейтинг оприлюднила результати аналогічного опитування, але проведеного пізніше (з 19 жовтня по 2 листопада) і серед більшої кількості респондентів (10000).