06.07.2018, 17:06

Порошенко і Дуда вшанують жертв Волинської трагедії окремо - ЗМІ

Порошенко і Дуда вшанують жертв Волинської трагедії окремо - ЗМІ - Фото
Петро Порошенко та Анджей Дуда (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

За інформацією дипломатичних джерел Укрінформ, українська сторона пропонувала організувати заходи разом, але Польща відмовилася

Реклама
Реклама

Президент Петрj Порошенко в неділю, 8 липня, поїде в польське село Сагринь, а президент Польщі Анджей Дуда в той же день відвідає Волинь. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на джерела в дипломатичних колах.

Ці поїздки приурочені до трагічних сторінок українсько-польської історії - Волинської трагедії. Це етнічні чистки серед українського і польського населення в 1943-1944 роках на Західній Україні і сході Польщі, в яких брала участь Армія Крайова, націоналісти УПА і радянські партизани.

За словами джерела, українська сторона пропонувала разом вшанувати пямять загиблих українців і поляків, але польська сторона відмовилася.

Читайте також: Дуда: Українцям і полякам потрібно роз'яснити історичну правду

Останні зміни в польський закон про Інститут національної пам'яті не торкнулися ст. 1 п. 1а, ст. 2а і ст. 55, які передбачають кримінальне переслідування за заперечення злочинів "українських націоналістів (...), які співпрацювали з Третім Рейхом" (...) в 1925-1950 рр (...) в районах Волині і Східної Галичини".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама