RU

Порошенко: Децентралізація - протиотрута від федералізації з РФ

05.04.2018, 15:06
Порошенко: Децентралізація - протиотрута від федералізації з РФ - Фото
Петро Порошенко (фото - прес-служба президента)

Політика децентралізації виявилася "дієвою протиотрутою від федералізації", яку штучно намагалася прищепити Україні країна-окупант Росія. Про це на урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку в Вінниці заявив президент Петро Порошенко.

"Децентралізація - це не "парад суверенітетів", як хочуть деякі політикани на місцях. Є чіткий поділ повноважень і відповідальності за те, чим повинен займатися депутат, чим - парламент, уряд і президент. Розподіл повноважень встановлюється не "угодами", а законами та Конституцією", - уточнив він.

За словами глави держави, децентралізація - питання цивілізаційного вибору, політичної культури і нацбезпеки, а також складова євроатлантичного курсу.

"Здавалося б, де децентралізація, а де НАТО, і як вона може бути пов'язана з нашим майбутнім членством в Північноатлантичному альянсі? Проте, в річній нацпрограмі під егідою комісії Україна-НАТО на 2018 рік в один із ключових розділів присвячений децентралізації", - зазначив Порошенко.

На думку президента, децентралізація "наближає владу до людини", а також скорочує час для прийняття і реалізації рішень.

Читайте також: Прогрес і гальмування. Фонд Карнегі про хід реформ в Україні

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини