RU

Порошенко: Чи довіряю я Лукашенку? На 100 відсотків

26.10.2018, 17:59
Порошенко: Чи довіряю я Лукашенку? На 100 відсотків - Фото
Олександр Лукашенко (фото - LIGA.net)

Президент Петро Порошенко заявив про абсолютну довіру до білоруського колеги, який сьогодні запропонував свою допомогу в переговорах з Росією. Про це йшла мова на Першому форумі регіонів України і Білорусі в Гомелі.

Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь готова підключитися до вирішення питання з Донбасом, зазначивши, що "ми не напрошуємося ні посередниками, ні миротворцями, ми просто за вас переживаємо". При цьому нав'язування такого роду послуг він "терпіти не може".

"І якщо ми щось зможемо для вас зробити - ми готові. Нам це рішення дається непросто. Я взагалі не сприймаю, коли намагаються українську землю використовувати як розмінну монету. Україна завжди буде потужною, процвітаючою і єдиною", - заявив він, додавши, що для цього "треба вміти домовлятися".

Питання про те, хто винен, Лукашенко запропонував вирішувати наступним поколінням.

"Сьогодні треба припинити братовбивчу війну. Ми до ваших послуг", - заявив Лукашенко.

Порошенко, який взяв слово після нього, нагадав, що весь світ вимагає виконання від Росії саме мінських домовленостей. "І в чому полягають мінські домовленості? Благаю, - склав він руки перед грудьми, - Росія, приберіть свої війська з нашої території".

"Чи довіряю я Лукашенку? На сто відсотків довіряю. Чи важлива його місія? Надзвичайно важлива", - заявив Порошенко і додав: "У Біблії сказано: блаженні миротворці, бо вони синами божими нарікуться".

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини