Порошенко: БПП Солідарність змінює назву й керівництво партії

24.05.2019, 14:48
Порошенко: БПП Солідарність змінює назву й керівництво партії - Фото

БПП Солідарність планує запросити до об'єднання всі демократичні сили

Партія  Блок Петра Порошенка Солідарність 31 травня проведе з'їзд, на якому буде змінено назву й визначено кандидатів в народні депутати. Про це п'ятий президент України Петро Порошенко сказав під час форуму громадської організації Солідарна справа громад, повідомляє Українська правда.

"Ми повинні об'єднати всі демократичні сили. Ми повинні всіх з демократичного табору запросити об'єднатися, тому що інший сценарій буде, що люди, які будуть голосувати за демократів, але вони не пройдуть, ці голоси підуть нашим опонентам", - сказав Порошенко, додавши, що треба усунути "будь-які перешкоди для цього об'єднання".

Для цього, на думку Порошенка, необхідно оновити партію.

"Оновлена ​​партія з новою назвою, оновлена ​​партія з оновленим керівництвом, оновлена ​​партія з величезним представництвом громадськості, волонтерів і добровольців", - заявив Порошенко.

Після поразки на минулих президентських виборах Порошенко оголосив, що не йде з політики і збирається боротися за пост президента на наступних виборах, а до того піде на вибори в Раду з "оновленою" партією.

Депутат від БПП Ніна Южаніна заявила, що переформатована партія Порошенка, з якою він піде на осінні парламентські вибори, буде правого спрямування.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II