"Пора" вимагає відставки Луценка

04.12.2008, 11:35

Всеукраїнська громадська організація "Громадянська компанія "Пора" вимагає відставки Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Таку вимогу висловили сьогодні учасники мітингу, що проходить біля будівл

Всеукраїнська громадська організація "Громадянська компанія "Пора" вимагає відставки Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Таку вимогу висловили сьогодні учасники мітингу, що проходить біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України під гаслами: "Геть зрадників народу", "Жерсть" мундира - сумління і голос народу", "Брехня не пройде", "Луценка - у відставку".

У зверненні "Пори", текст якого є у кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, учасники мітингу звернулися до Ю.Луценка з вимогою "припинити ховатися за спиною керівника фонду "антикорупція" Бориса Пенчука і розповісти всю правду про справу Колеснікова-Пенчука, адже саме Ви, як Міністр внутрішніх справ, керували державною програмою в 2005 році, до якої і залучили Бориса Пенчука, надаючи йому і його сім'ї гарантії безпеки. Однак після досягнення взаєморозуміння з політичними опонентами і в зв'язку зі зміною політичної ситуації ви не тільки відреклися від своїх принципів і "міністерських" обіцянок, але і з легкістю принесли в жертву життя громадянина і цілої сім'ї".

Водночас у фонді "антикорупція" зазначають, що Б.Пенчук - це перший політичний укладений в Україні після "помаранчевої революції".

Нагадаємо, Прокуратура Донецької області закінчила досудове слідство з кримінальної справи щодо керівника фонду "антикорупція" Бориса Пенчука, звинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст. 189 (здирство) і ч.2 ст. 383 (явно помилкове повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України.

У жовтні 2007 року Б.Пенчук звинуватив Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в тиску, "результатом якого стало розкручування справи Бориса Колеснікова". Б.Пенчук визнав, що у нього з Б.Колесніковим було "невелике тертя", яке, однак, можна було вирішити "за звичайним столом перемовин". Проте, завдяки діям керівництва Міністерства внутрішніх справ України в 2005 році, ця справа "з порожнього цивільного питання" перетворилася в політичні репресії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени