RU

"Пора" вимагає відставки Луценка

04.12.2008, 11:35

Всеукраїнська громадська організація "Громадянська компанія "Пора" вимагає відставки Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Таку вимогу висловили сьогодні учасники мітингу, що проходить біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України під гаслами: "Геть зрадників народу", "Жерсть" мундира - сумління і голос народу", "Брехня не пройде", "Луценка - у відставку".

У зверненні "Пори", текст якого є у кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, учасники мітингу звернулися до Ю.Луценка з вимогою "припинити ховатися за спиною керівника фонду "антикорупція" Бориса Пенчука і розповісти всю правду про справу Колеснікова-Пенчука, адже саме Ви, як Міністр внутрішніх справ, керували державною програмою в 2005 році, до якої і залучили Бориса Пенчука, надаючи йому і його сім'ї гарантії безпеки. Однак після досягнення взаєморозуміння з політичними опонентами і в зв'язку зі зміною політичної ситуації ви не тільки відреклися від своїх принципів і "міністерських" обіцянок, але і з легкістю принесли в жертву життя громадянина і цілої сім'ї".

Водночас у фонді "антикорупція" зазначають, що Б.Пенчук - це перший політичний укладений в Україні після "помаранчевої революції".

Нагадаємо, Прокуратура Донецької області закінчила досудове слідство з кримінальної справи щодо керівника фонду "антикорупція" Бориса Пенчука, звинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст. 189 (здирство) і ч.2 ст. 383 (явно помилкове повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України.

У жовтні 2007 року Б.Пенчук звинуватив Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в тиску, "результатом якого стало розкручування справи Бориса Колеснікова". Б.Пенчук визнав, що у нього з Б.Колесніковим було "невелике тертя", яке, однак, можна було вирішити "за звичайним столом перемовин". Проте, завдяки діям керівництва Міністерства внутрішніх справ України в 2005 році, ця справа "з порожнього цивільного питання" перетворилася в політичні репресії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини