RU

"Пора приглушити свободу слова". Нардеп Слуги народу пояснила

29.11.2019, 12:35
Ольга Василевська (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Народний депутат від  Слуги народу Ольга Василевська-Смаглюк пояснила свої слова про необхідність "приглушити свободу слова", заявивши, що її слова "були вирвані з контексту". Про це вона написала в Facebook.

"Я вважаю загрози життю президенту погрозами його життю <...> Так скоро для нас може стати нормою "бєй жидов", або заклики до переслідування секс-меншин <...> Тому я засуджую висловлювання, які до цього закликають і звертаю увагу на доцільність самоцензури у людей, у яких є схильність до думок про вбивства і знищення", - написала вона.

А звідси, за її словами, і "виникла фраза про обмеження саме такої свободи слова": "Між свободою слова і погрозами розправи на адресу президента є велика різниця. Цю думку я хотіла донести глядачам".

  • Раніше повідомлялося, що нардеп від СН вважає, що журналістам і блогерам в Україні потрібно "фільтрувати мову", а свободу слова слід обмежити.
  • 26 листопада 2019-го ДБР направило в ГПУ проект підозри Федині і Біленькій. Вчора з ранку до останньої прийшли з обшуком.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини