RU

Популярність Слуги народу виросла ще більше: опитування Рейтингу

05.06.2019, 13:56
Популярність Слуги народу виросла ще більше: опитування Рейтингу - Фото
Володимир Зеленський (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Якби дострокові парламентські вибори проходили на початку червня, за президентську партію Слуга народу проголосувала б майже половина тих українців, які збираються йти на виборчі дільниці. Про це свідчать результати  опитування соціологічної групи Рейтинг.

Партію Слуга народу готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Далі розташовані такі політичні сили:

10,7% - Опозиційна платформа/За життя;
7,8% - Європейська солідарность;
6,9% - Батьківщина;
5,6% - Голос.

Поки не проходять в Раду такі партії (мають рейтинг нижче 5%):

4,3% - Сила і честь;
3,0% - Громадянська позиція;
2,4% - Радикальна партія.

Рейтинг інших - менше 2%.

Антирейтинг партій - у Європейській солідарності (переформатована БПП): її "ні за яких обставин" не підтримали б 52% опитаних виборців.

При цьому 47% респондентів відзначили, що їх основним мотивом при виборі буде здатність партії "принести зміни в країні". Ще 30% сказали, що будуть голосувати, виходячи з можливості партії "навести порядок в країні".

Кожен п'ятий сказав, що мотивується тим, що в політичній силі "є багато нових облич", або ж її представники "здатні побороти корупцію". Для 14-15% головними мотивами є те, що партія виступає "за соціальну справедливість і має сильного лідера".

Опитування проведене з 29 травня по 3 червня серед 2000 українців від 18 років і старше по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка - не вище 2,2%.

Результати спільного опитування декількох компаній з 30 квітня по 10 травня 2019 року показали, що за Слугу народу проголосували б майже 40% українців з тих, хто збирається голосувати.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини