RU

Попов вступив у партію Балоги

28.07.2010, 10:59

Колишній заступник глави Секретаріату Президента, екс-голова КВУ Ігор Попов вступив в партію "Єдиний центр". Про це він заявив в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ. Мотивацію свого рішення І.Попов пообіцяв представити завтра на прес-конференції.

"Вступив. Завтра на прес-конференції розкажу про мотиви, і чим я буду займатися", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи продовжить він експертну роботу (І.Попов з березня працював директором політичних програм Центру прикладних політичних досліджень "Пента", - ред.), І.Попов відзначив: "В принципі, це не суперечить один одному. Але, звичайно, представлятися, швидше усього, тепер буду переважно від партії. Оскільки це тільки перші дні партійного життя, подивлюся ще, чи варто це об'єднувати".

На уточнююче питання, чи залишиться він у "Пенті", І.Попов відповів: "Як експерт".

Нагадаємо, 24 березня 2009 року Указом Президента Віктора Ющенка І.Попов був призначений заступником глави Секретаріату Президента (Віктора Балоги) - представником Президента у Верховній Раді. Залишив посаду разом з відходом з позади В.Ющенка у лютому 2010 р.

22 липня в ряди "Єдиного центру" вступив політолог Вадим Карасьов. "Мені надійшла пропозиція не просто вступити в "Єдиний Центр", а стати одним з керівників цієї політичної сили. Це почесно і відповідально, це цікаво і це виклик для мене. Це те, що треба, щоб змінюватися, але при цьому собі не зраджувати", - сказав він, додавши, що на з'їзді 14 серпня в ряди партії також вступлять інші "відомі і авторитетні особистості". Водночас, В.Карасьов не уточнив прізвища нових членів партії.

Ігор Попов: біографія і добірка новин>>>
"Єдиний Центр": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини