RU

Понад 40% українців схвалюють дії БЮТ щодо опротестування Указу Президента

27.10.2008, 14:58

42,4 % українців схвалюють дію Блоку Юлії Тимошенко, який опротестовує в суді Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання і призначення позачергових виборів". Про це сьогодні заявив журналістам генеральний директор ТОВ "ФОМ-Україна" Олександр Бухалов, коментуючи результати соціологічного опитування.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Бухалов повідомив, що 26,6% респондентів не схвалюють судового позову БЮТ щодо указу В.Ющенка, водночас 31,1% складно відповісти на це запитання.

Крім того, В.Бухалов повідомив, що в дострокових парламентських виборах братиме участь 60,6% опитаних, не братимуть участь у виборах 27,6% опитаних, складно відповісти 11, 9%. Водночас 39% впевнені, що під час підрахування голосів на дострокових парламентських виборах можуть виникнути певні порушення, але це не вплине на остаточний результат виборів. 34,8% впевнені, що результати виборів повністю сфальсифікують. Складно відповісти 18,9% опитаним.

До того ж 72,4% респондентів вважають, що вибори не вирішать політичної кризи в Україні. Впевненість у тому, що дострокові вибори допоможуть припинити політичне протистояння в Україні висловили тільки 15,6%, 12,1% складно відповісти.

Винуватцем політичної кризи українці вважають усіх політиків рівною мірою (47,1% опитаних). 37,5% впевнені, що в політичному протистоянні винен Президент України Віктор Ющенко.

Опитування проводилося з 12 по 23 жовтня 2008 року. В опитуванні брало участь 2000 респондентів з 160 населених пунктів. Похибка вибірки становить 2,2 %.

Про розвиток подій навколо Указу про розпуск ВР у статті "Пригоди бравого Указу" >>>

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини