RU

Померла сусідка Тимошенко по камері, можливе отруєння, - партія

11.09.2013, 11:33
Померла сусідка Тимошенко по камері, можливе отруєння, - партія - Фото
2fc2318cc652ce72274b3b1803e59928.jpg
Сьогодні, 11 вересня, стало відомо про смерть Світлани Макеєвої, - колишньої сусідки екс-прем'єра Юлії Тимошенко по камері в Лук'янівському СІЗО. У партії Батьківщина не виключають отруєння.

Причиною смерті колишнього керівника управління Київської міської держадміністрації Макеєвої нібито став рак шлунка, але Батьківщина офіційну інформацію ставить під сумнів. "Хочемо нагадати, що і під час перебування Юлії Тимошенко в Лук'янівському ізоляторі і після цього в Харкові ми кілька разів били тривогу через прояви у лідера опозиції симптомів невідомої хвороби. Зокрема, на її тілі з'являлися множинні гематоми загрозливих розмірів, етіологія яких так і не була з'ясована", - йдеться в заяві.

Тимошенко та її рідні протягом усього часу укладення вживають всі доступні заходи безпеки. Зокрема, з першого дня арешту екс-прем'єр приймає тільки ту їжу, яку їй передає сім'я. "Разом з тим, нам відомо, що під час спільного перебування в Лук'янівці Світлана Макєєва періодично харчувалася тим, що було приготовлено в СІЗО, і теоретично могла б приймати і Юлія Тимошенко" , - зазначили в Батьківщині.

Причини виникнення хвороби, через яку померла Макєєва, до цих пір не вивчені, зазначають у партії: "Тому ми не можемо виключати  що рак шлунка міг розвинутися, в тому числі, і в результаті систематичних спроб отруєння ".

Партія Батьківщина наполягає на негайному проведенні комплексної діагностики організму Юлії Тимошенко в умовах незалежної від української системи охорони здоров'я клініки, оскільки не довіряє вітчизняному Міністерству охорони здоров'я взагалі, а "особливо в умовах підозри на систематичне отруєння".

Нагадаємо, екс-начальницю земельного управління КМДА Макєєву, яку звинувачували в незаконній передачі землі, навесні 2012 року випустили з СІЗО, де вона провела півтора року, справу передали до суду.

У Лук'янівському СІЗО Макеєва була сусідкою по камері екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини