RU

Помер Юрій Левенець - головний політтехнолог Банкової

08.10.2013, 18:01
Помер Юрій Левенець - головний політтехнолог Банкової - Фото
Юрій Левенець (фото - focus.ua)
Сьогодні у віці 52- х років помер Юрій Левенець, якого називали головним політтехнологом Банкової. Свої співчуття висловив президент України Віктор Янукович.

"З глибоким сумом сприйняв страшну звістку про смерть Юрія Анатолійовича Левенця. Це була особлива, повна життєвих сил та оптимізму людина. Щирий і чуйний батько, люблячий чоловік, видатний вчений, який зробив значний внесок у розвиток вітчизняної етнополітичної та історичної науки, піднімаючи її на якісно новий рівень", - йдеться у співчутті Януковича.

Прощання з Юрієм Левенцем відбудеться у четвер, 10 жовтня, на Байковому кладовищі.

Левенець народився 6 серпня 1961 року в Оренбуржській області в Росії, освіту здобув в Україні - на історичному факультеті Київського університету ім. Т.Шевченка. У 1998-2002 роках був консультантом Олександра Волкова, на виборах президента в 1999 році був політтехнологом одного їх трьох штабів Леоніда Кучми. У 2000-му працював над організацією всеукраїнського референдуму, ініційованого Кучмою і змінює державний устрій України. У 2004-му році Левенець працював у штабі кандидата в президенти Віктора Януковича. За деякими даними, в останні роки зблизився з головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним.

Юрій Левенець був доктором політичних наук. З 2006 року очолював Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАНУ. З 2009 року - академік НАНУ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини