Помічник нардепа-бютівця стверджує, що не бив журналіста

11.07.2011, 11:31

Помічник народного депутата від БЮТ Віктора Тарана Володимир Медведєв заявляє, що не хапав за горло журналіста, не бив його головою об стіну, і називає цю ситуацію "брудною провокацією". Про це він заявив жур

Помічник народного депутата від БЮТ Віктора Тарана Володимир Медведєв заявляє, що не хапав за горло журналіста, не бив його головою об стіну, і називає цю ситуацію "брудною провокацією". Про це він заявив журналістам.

"Я хочу заявити, що була проведена брудна провокація, як я вважаю. Я ніс сумку з документами Юлії Володимирівни (Тимошенко, - ред.), там були якісь особисті речі, були телефони. Я спеціально відійшов подалі від натовпу, тому що вже подібні випадки були, коли з сумки вихоплювали телефон, перевертали, і потім документи доводилося збирати. Я відійшов в арку, і там був досить широкий прохід. Ця людина (журналіст, - ред.) чомусь протиснулась між мною і стінкою. Він на мене наштовхнувся, і я побачив його руку в сумці Юлії Володимирівни. Випав з сумки телефон і ще щось з особистих речей. Я схопив його за руку, він вирвався і почав бігти", - розказав Медведєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після нетривалої суперечки з фотокореспондентом "Газети по-українськи" Андрієм Шматовим в присутності телекамер, помічник нардепа відмовився вибачатися перед журналістом, зазначивши, що вибачатися йому нема за що, і йому не здалося, що рука фотокореспондента була в сумці Тимошенко.

"Я розумію, що ви заздалегідь все спланували і заздалегідь все підготували", - сказав він журналістам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що помічник народного депутата від БЮТ побив фотокореспондента "Газети по-українськи" Андрія Шматова. Зі слів журналіста, він знімав Юлію Тимошенко, коли вона заходила в арку двора, в якому знаходиться Печерський суд. У натовпі у нього випав об'єктив, і коли він нахилився, аби підняти його, помічник нардепа-бютівця схопив його за шию, ударив головою об цегельну стіну і декілька разів ударив по обличчю.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации