RU

Помічник нардепа-бютівця стверджує, що не бив журналіста

11.07.2011, 11:31

Помічник народного депутата від БЮТ Віктора Тарана Володимир Медведєв заявляє, що не хапав за горло журналіста, не бив його головою об стіну, і називає цю ситуацію "брудною провокацією". Про це він заявив журналістам.

"Я хочу заявити, що була проведена брудна провокація, як я вважаю. Я ніс сумку з документами Юлії Володимирівни (Тимошенко, - ред.), там були якісь особисті речі, були телефони. Я спеціально відійшов подалі від натовпу, тому що вже подібні випадки були, коли з сумки вихоплювали телефон, перевертали, і потім документи доводилося збирати. Я відійшов в арку, і там був досить широкий прохід. Ця людина (журналіст, - ред.) чомусь протиснулась між мною і стінкою. Він на мене наштовхнувся, і я побачив його руку в сумці Юлії Володимирівни. Випав з сумки телефон і ще щось з особистих речей. Я схопив його за руку, він вирвався і почав бігти", - розказав Медведєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після нетривалої суперечки з фотокореспондентом "Газети по-українськи" Андрієм Шматовим в присутності телекамер, помічник нардепа відмовився вибачатися перед журналістом, зазначивши, що вибачатися йому нема за що, і йому не здалося, що рука фотокореспондента була в сумці Тимошенко.

"Я розумію, що ви заздалегідь все спланували і заздалегідь все підготували", - сказав він журналістам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що помічник народного депутата від БЮТ побив фотокореспондента "Газети по-українськи" Андрія Шматова. Зі слів журналіста, він знімав Юлію Тимошенко, коли вона заходила в арку двора, в якому знаходиться Печерський суд. У натовпі у нього випав об'єктив, і коли він нахилився, аби підняти його, помічник нардепа-бютівця схопив його за шию, ударив головою об цегельну стіну і декілька разів ударив по обличчю.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини