Полторак: З початку року на контракт надійшли 18 тисяч осіб

30.03.2016, 15:32
Полторак: З початку року на контракт надійшли 18 тисяч осіб - Фото
Степан Полторак

Глава Міноборони зазначив, що в середньому на службу хочуть записатися близько 7 тисяч чоловік в місяць

З початку 2016 року у контрактну службу в Збройних Силах надійшли 18 тисяч осіб. Про це сьогодні на засіданні Кабінету міністрів повідомив міністр оборони  Степан Полторак, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Завдяки проведеній роботі і підвищенню грошового забезпечення з початку цього року ми набрали вже 18 тисяч контрактників. У той час як в минулому році в військо на місяць приходили 200-300 чоловік", - сказав Полторак.

Полторак зазначив, що при цьому потік охочих не зменшується, і в середньому на службу хочуть записатися близько 7 тисяч чоловік в місяць. Він уточнив, що в основному перевага віддається тим, хто вже має бойовий досвід.

Раніше повідомлялося, що міністр оборони вирішив провести переатестацію співробітників відомства. "На сьогодні чисельність Міністерства оборони становить 770 осіб, при цьому забезпечують роботу міністерства ще близько 300, при цьому рішення приймає одна людина. Надзвичайно багато регламентуючих документів, які дуже ускладнюють роботу і затримують прийняття рішень. Період від прийняття рішення до виконавця дуже великий. Все це не дає можливості швидко і своєчасно приймати рішення", - сказав він.

За словами Полтарака, було прийнято рішення про оптимізацію Міністерства оборони. Це не буде механічне скорочення особового складу, хоча кількість буде зменшено на 200 осіб. Кількість департаментів і управлінь буде скорочено вдвічі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы