Полторак призначив командувача Силами спеціальних операцій

05.01.2016, 18:26
Полторак призначив командувача Силами спеціальних операцій - Фото
Ігор Луньов (фото - Facebook Юрія Бутусова)

У Збройних силах України створено Командування Сил спеціальних операцій. Командувачем призначений генерал-майор Ігор Луньов. Про це в інтерв'ю Військовому телебаченню України повідомив начальник Генштабу - головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко.

За його словами, в перспективі Командуванню Сил спеціальних операцій передбачається підпорядкувати центри інформаційно-психологічних операцій.

Муженко визнав, що стосовно інформаційно-психологічних операцій проблема існує, але "вже проглядається систематизоване задіяння таких підрозділів".

Також, за його словами, "є багато роботи з набуття здатності цим командуванням (сил спеціальних операцій, - ред.) з управління відповідними військовими частинами".

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що на посаду командувача було три кандидатури. "На Вищої атестаційної комісії Міноборони було вже два кандидати - генерал-майор Ігор Луньов і полковник Сергій Кривонос. Один за станом здоров'я не зміг бути присутнім і, в принципі, не розглядався через його, скажімо так, своєї суб'єктивної оцінки своїх можливостей і перспектив ... Основним кандидатом комісія визначила Луньова, який вже призначений наказом міністра оборони на цю посаду ", - сказав Муженко.

Нагадаємо, в листопада 2015 року створенню Сил спеціальних операцій передував скандал, пов'язаний з призначенням командувача підрозділом. Тоді радник президента Ірина Фриз опублікувала у своєму Facebook інформацію про те, що Генштаб зриває співпрацю з НАТО у питанні підтримки створення в Україні ССО. Вона повідомила, що керівництво ГШ здійснює спроби зняти з посади Сергія Кривоноса.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю