Полторак: У ЗСУ ще є ті, для кого Росія - "братська" країна

24.04.2018, 12:13
Полторак: У ЗСУ ще є ті, для кого Росія -
Степан Полторак (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

У складі Збройних Сил України залишаються поки не викриті агенти держави-агресора Росії, але їх "вже набагато менше", ніж кілька років тому. Також є в ЗСУ і ті, хто вважає РФ "братами", заявив міністр оборони Степан Полторак в інтерв'ю BBC BBC Україна.

"Великий шлях ми хочемо пройти дуже швидко. У нас ще чотири роки тому міністр оборони був громадянином Росії (Павло Лебедєв, - ред.). А сьогодні хочемо, щоб не було російських агентів - звичайно, вони є. Ми проти них працюємо і позбавляємося", - сказав він.

На думку глави Міноборони, "набагато гірше", якщо в армії служить людина, яка хоч і не агент ворога, але її погляди "залишилися на рівні Радянського Союзу".

"Серед тих, хто був на фронті, дуже мало таких людей. А серед тих, хто ні дня там не був, ще зустрічаються ті, хто вважає, що Росія - це брати і хороші сусіди", - поскаржився він.

Відповідаючи на питання журналіста, за що недавно був звільнений начштабу ВМС Роман Гладкий - чи не за те, що його дружина - громадянка РФ, міністр сказав: "Напевно, мені держава дала можливість приймати рішення. Я його відсторонив за невиконання службових обов'язків. Це не пов'язане з дружиною".

"Неможливо звільнити всіх, хто має родичів в РФ. І думаю, це було б не зовсім правильно, - так ми повернемося в Радянський Союз", - вважає Полторак.

Читайте також: Нова хвиля мобілізації зараз не потрібна - Полторак

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю