Полторак сподівається на монобільшість і хоче піти "цивілізовано"

19.08.2019, 17:34
Полторак сподівається на монобільшість і хоче піти
Степан Полторак (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Міністр оборони Степан Полторак сподівається на ефективну роботу Верховної Ради IX скликання з питань військової освіти і готовий допомагати порадою. Про це він розповів в інтерв'ю  АрміяІнформ.

"Сподіваюся, що маючи монобільшість в парламенті, у депутатів з'явиться можливість прийняти значну кількість законодавчих актів у сфері військової освіти", - заявив міністр.

Зокрема, йдеться про законопроект, що стосується питань військової освіти і науки, а також проектів постанов уряду про нову редакцію Концепції військової освіти.

На думку Полторака, система військової підготовки повинна бути змінена кардинально, оскільки військові вузи "занадто відірвані від практики". Головна мета змін - професіоналізація армії, заявив він.

Також Полторак зазначив, що буде сприяти "цивілізованій передачі влади", яка, за його словами, "є величезною проблемою української політичної культури і традиції".

"Я зроблю все можливе, щоб перехідний період в армії не відчули, і щоб підготувати нормальну базу новому керівництву оборонного відомства", - заявив міністр.

Полторак анонсував зустріч з новообраними нардепами, які будуть працювати в Комітеті національної безпеки і оборони. У Міноборони, за його словами, до цієї зустрічі готують ряд пропозицій, щоб забезпечити спадкоємність рішень та реформ. Міністр висловив готовність "допомагати і консультувати" нове керівництво міністерства.

Читайте також: Україні потрібен військовий парад

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса