RU

Полтавський Рух відколовся від Тарасюка і приєднався до Кириленка

21.09.2009, 10:08

Полтавська обласна організація Народного Руху України залишила НРУ і перейшла у рух "За Україну", очолюваний В'ячеславом Кириленком.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі руху "За Україну", Полтавська обласна організація ухвалила таке рішення, оскільки "нинішня верхівка НРУ під керівництвом Бориса Тарасюка всіляко наполягає на зближенні партії з Блоком Юлії Тимошенко, "а це "розходиться з програмними цілями і ідеологічними основами Руху". "Нинішня верхівка НРУ, заволодівши брендом Руху, вдається до підгравання прокремлівським силам", - вказують колишні рухівці.

Очолив полтавський осередок "За Україну" Олег Пустовгар, що раніше керував Полтавською обласною організацією НРУ.

Нагадаємо, тим часом лідер НРУ Борис Тарасюк у своїй політичній заяві щодо ситуації у Полтавській обласній організації НРУ звинуватив О.Пустовгара у невиконанні рішення керівництва НРУ, яке зобов'язало регіональні осередки стримуватися від публічних коментарів про формат участі Руху у майбутніх виборах Президента, а також у зриві участі полтавчан у святкуванні 20-річчя партії. У зв'язку з цим Б.Тарасюк рекомендував припинити членство О.Пустовгара у Народному Русі України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини