RU

Польську радіопрограму, в якій образили українок, закрили

26.06.2012, 10:20
Польську радіопрограму, в якій образили українок, закрили - Фото
Міхал Фігурський та Куба Воєвудський (фото: press.pl)
Ранкова радіопрограма Poranny WF на варшавському радіо Eska Rock зі скандальними журналістами Міхалом Фігурським і Кубою Воєвудським, які кілька днів тому образили в ефірі українських заробітчанок, припинила своє існування. Таке рішення було прийнято правлінням радіостанції, передає Польське радіо.

"Правління радіостанції висловлює жаль у зв'язку з ситуацією, яка сталася під час ранкового ефір 12 червня 2012 року. У всіх, хто відчув себе ображеним виступом наших радіоведучих, ми щиро просимо вибачення", - сказано в заяві правління радіостанції.

Нагадаємо, що в прямому ефірі слухачі почули такі жарти: "Якби моя українка була хоч трохи краще, я б її ще згвалтував. - А я навіть не знаю, як виглядає моя, бо вона постійно на колінах!".

Польська Рада етики ЗМІ визнала такі слова Фігурського й Воєвудського проявом ксенофобії, брутальності і мови ненависті. Рада етики ЗМІ закликає висловити позицію у цій справі Польську національну раду радіо та телебачення.

У понеділок УЄФА прийняв рішення, що Фігурський вже не буде розважати публіку під час півфінального матчу Євро-2012 у Варшаві на Національному стадіоні.

Одне з відділень прокуратури Варшави почало розслідування у справі висловлювань в радіоефірі Фігурського й Воєвудського. Прокурори перевірять, чи не було проявів зневажливого ставлення до групи людей на національному грунті. За подібну зневажливу поведінку можна отримати до 3 років ув'язнення. На оголошення висновків слідства у прокуратури є 30 днів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини