RU

Польське радіо вибачилося перед українками за непристойні жарти

22.06.2012, 14:59
Польське радіо вибачилося перед українками за непристойні жарти - Фото
Міхал Фігурський
Польська радіостанція Eska Rock сьогодні в своєму ефірі вибачилася перед громадянками України за непристойні жарти, які минулого тижня озвучили двоє її ведучих в одній з ранкових програм.

Як повідомляє УНІАН, вибачення польською, англійською, російською та французькою мовами під звуки національного гімну України від імені радіостанції та працівників програми "Poranny WF" вимовив журналіст Міхал Фігурский.

Журналіст зазначив, що він разом з Кубою Воєвудським, своїми висловлюваннями не хотіли образити українок, а втілилися в образ вигаданих людей, які нібито були дуже засмучені через погані результати гри збірної Польщі з футболу й заздрили успіхам збірної України на Євро-2012.

"Прагнемо висловити своє глибоке співчуття з приводу наших висловлювань щодо українських жінок. Особисто вважаємо, що українські жінки мають виняткову красу, яка викликає у нас подив і повагу, що стосується також інших ваших представників прекрасної і братської, нам полякам, нації. Просимо у вас вибачення й виражаємо повагу", - сказав Фігурский.

Додатково один з гостей ранкової програми "Poranny WF" зачитав це ж вибачення  датською мовою. Представник радіостанції сказала, що М. Фігурский вибачився на початку і після завершення сьогоднішньої програми.

Нагадаємо, МЗС України вчора оприлюднив заяву, в якій вимагав вибачень від польських журналістів за образливі висловлювання на адресу громадянок України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини