Польська православна церква заборонила молитися з УПЦ КП і УАПЦ

16.11.2018, 17:39
Польська православна церква заборонила молитися з УПЦ КП і УАПЦ - Фото
Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава

У польській церкві вважають, що "нестабільність" церковного життя в Україні "руйнівно впливає на життя православної церкви в цілому"

Польська автокефальна православна церква заборонила своїм священикам вступати в літургійні та молитовні контакти зі священиками Української православної церкви Київського патріархату та Української автокефальної православної церкви. Таке рішення прийнято на архієрейському соборі, який відбувся вчора, 15 листопада, повідомляється на сайті церкви.

"Святий архієрейський Собор отримує тривожні новини про церковне життя в Україні, яка часто зачіпає життя православ'я в Польщі" - йдеться в резолюції собору.

У польській церкви вважають, що "нестабільність" церковного життя в Україні "руйнівно впливає на життя православної церкви в цілому".

Там закликали провести собор всіх помісних православних церков, щоб знайти рішення "питання про розділене православ'я на українській землі".

"Особи, позбавлені ​​єпископських і священицьких освячень, не можуть бути лідерами у встановленні миру в Православній церкві України. Їх дії привести до ще більшого безладу"- йдеться в резолюції собору польської церкви.

"Святіший архієрейський Собор забороняє священикам Польської автокефальної православної церкви вступати в літургійні та молитовні контакти з "духовенством" так званого Київського Патріархату і так званої "Автокефальної православної церкви", яка в минулому зробила багато зла", - постановили архієреї Польської православної церкви.

Відбувся 13 листопада собор УПЦ МП прийняв рішення не брати участь в створенні єдиної української помісної церкви, а також розірвати євхаристійне спілкування зі Вселенським патріархатом.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы