RU

Коморовський підписав закон про ратифікацію угоди України з ЄС

17.12.2014, 14:56
Коморовський підписав закон про ратифікацію угоди України з ЄС - Фото
Фото: twitter.com
Президент Польщі Броніслав Коморовський у присутності президента України Петра Порошенка підписав закон про ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Як повідомляє прес-служба президента України, Порошенко зазначив: "Сьогодні історичний момент - підписана грамота про ратифікацію угоди між Україною та ЄС. Це нова історична реальність, процес зближення України з ЄС".

Коморовський сказав, що Польща і надалі буде ділитися своїм євроінтеграційним досвідом і шукати нові шляхи для його передачі українським колегам. "Україна має право, а ми - обов'язок допомогти Україні, в її захисті та євроінтеграції", - підкреслив президент Польщі.

Говорячи про реалізацію реформ в Україні Коморовський підкреслив: "Ми знаємо, що нам допомогли реформи. Ми знаємо, що реформи допоможуть і Україні".

Також Петро Порошенко запросив Броніслава Коморовського відвідати Україну з державним візитом у першому півріччі наступного року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини