RU

Польща не хоче бути посередником між Януковичем і Тимошенко

06.08.2012, 12:04
Польща не хоче бути посередником між Януковичем і Тимошенко - Фото
Броніслав Коморовський (фото - EPA)
Президент Польщі Броныслав Коморовський не хоче модерувати діалог між владою і опозицією в Україні. Про це він заявив в інтерв'ю Wprost, коментуючи репліку журналіста про те, що Коморовський нібито отримав пропозицію вести переговори між табором президента Віктора Януковича та екс-прем'єра Юлії Тимошенко, але не прийняв його.

"Варто приймати ті пропозиції, які реально реалізувати, а також ті, у яких є ймовірність успіху. Щоб в чомусь бути посередником, потрібно, щоб обидві сторони були схильні до розмов. А в Україні такого немає. У багатьох питаннях регулятором є осінні вибори", - цитує інтерв'ю прес-служба президента Польщі.

Разом з тим, польський президент вважає, що Україна у відносинах з Польщею демонструє певний прогрес. "У цьому ми бачимо значний прогрес. Україна зміцнила свій суверенітет і національну самосвідомість. В даний час правляча команда завершила те, що до недавнього часу здавалася нездійсненною мрією - угода про асоціацію з Європейським Союзом. Є, звичайно, труднощі та недоліки, в їх число входить і справа Юлії Тимошенко. Але на майбутнє України я намагаюся дивитися як на виклик геостратегічного значення ", - сказав Коморовський.

Досьє на Броніслава Коморовського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини