RU

Половина росіян не бачать вигоди РФ в допомозі Києву - опитування

11.01.2014, 14:46
Половина росіян не бачать вигоди РФ в допомозі Києву - опитування - Фото
Віктор Янукович і Володимир Путін (фото - president.gov.ua)
Близько половини росіян вважають, що фінансова допомога, надана Росією Україні, не принесе РФ ніякої користі, випливає з опитування, проведеного Фондом общественное мнение.

Згідно з дослідженням, такої думки дотримуються 49% опитаних, однак 22% вважають, що користь від допомоги таки буде. Ще 29% росіян не змогли відповісти на це питання. На думку опитаних, користь буде полягати в тому, що відносини між країнами покращаться (7%), крім того, серед потенційних позитивних результатів - зміцнення економічного співробітництва, розвиток спільних підприємств (3%), а також поліпшення торговельних відносин між Україною і Росією (2%) і можливу відмову України приєднатися до Євросоюзу та блоку НАТО (2%).

Близько 40% опитаних наполягають на тому, що не слід було допомагати Україні, з ними не згодні 31% респондентів, ще близько 29% не змогли відповісти на запитання.

Опитування було проведено 29 грудня 2013 року в 43 суб'єктах РФ, 100 населених пунктах, серед півтори тисяч респондентів. Статпохибка не перевищує 3,6 %.

Нагадаємо, 17 грудня 2013 року в Москві під керівництвом президентів Володимира Путіна і Віктора Януковича відбулося засідання російсько-української міждержавної комісії. У результаті був підписаний пакет з 14 документів. Зокрема, російський Газпром і Нафтогаз України підписали доповнення до газового контракту 2009 року, згідно з яким вартість газу для України знизиться з $410 до $268,5 за тисячу кубометрів. Російський уряд також розмістить частину свого Фонду національного добробуту в розмірі $15 млрд. у цінних паперах українського уряду.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини