RU

Половина бійців "Донбасу" поранені,частина залишається в оточенні

23.05.2014, 10:09
Половина бійців
Фото: ЕРА
Більшість бійців добровольчого батальйону територіальної оборони "Донбас" прорвалися з оточення, в яке потрапили сьогодні вранці недалеко від села Карлівка Донецької області. Таке повідомлення з'явилося на сторінці в Facebook командира батальйону Семена Семенченка. Відзначається, що Семенченко передав цю інформацію по телефону

"Основна маса прорвалася. Поранено 50 % особового складу, багато хто втратив багато крові. Поранених вивезли на армійський блок пост м. Красноармійська. З оточеною групою, яка засіла в будівлі до цієї хвилини підтримувалася телефонний зв'язок. Щойно повідомили, що зв'язок перервався. У бійців закінчуються патрони. Підійти до них немає можливості - працюють снайпери. Потрібен БТР, щоб під'їхати до будівлі і вивезти хлопців. Далі заправної станції пройти не можемо", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що біля лікарні з пораненими виставлена ​​охорона. Решта бійців повертаються назад, в оточеній групі майже всі поранені.

"Упевнений, що маршрут нашого пересування був заздалегідь відомий терористам. Так як такої концентрації на звичайних блок постах у сепаратистів звичайно не спостерігається. Проти нас працюють вишколені чеченські загони. Керівництво АТО і командування ЗСУ знає про нашу ситуацію . Просимо підмогу і БТР, - повідомив Семенченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до місця бою біля села Карлівка Донецької області, де в засідку потрапив добровольчий батальйон територіальної оборони "Донбас", підійшов БТР сепаратистів, підтяглися великокаліберні кулемети. Дев'ять бійців батальйону "Донбас" поранені в ході бою. Поранених вивезли на армійський блокпост Красноармійська, частина бійців залишаються в оточенні і просять допомоги у армії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини