RU

Половина українців не вірить у коаліцію Тимошенко і Януковича

10.09.2008, 11:31

Більше третини українців вірять у формування коаліції між Партією регіонів та БЮТ. Водночас, половина опитаних спростовує такий варіант. Такі результати соцдослідження, проведеного українською дослідницькою компанією GfK Ukraіne.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в об'єднанні "Західна аналітична група", 39% респондентів вірять і радше вірять, що Партія регіонів і БЮТ об'єднаються в коаліцію у ВР. 53% - не вірять і радше не вірять у такий варіант розвитку подій. 3% не чули про таку можливість. 5% не змогли визначитися з відповіддю на це питання. При цьому в об'єднання Партії регіонів і БЮТ вірять 34% прихильників БЮТ і 45% Партії регіонів.

Крім того, 44% респондентів підтримують об'єднання Партії регіонів і БЮТ у коаліцію в Верховній Раді, 49% - не підтримують. 7% не визначилися з відповіддю. Підтримують такий союз 46% прихильників БЮТ і 56% Партії регіонів.

Опитування було проведено українською дослідницькою компанією GfK Ukraіne методом телефонного інтерв'ю. Загальна вибірка опитування становить 600 респондентів. Дослідження проводилося протягом 4-7 вересня 2008 року.

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини