RU

Полк Азов переведений до складу Нацгвардії - Аваков

11.11.2014, 13:56
 Полк Азов переведений до складу Нацгвардії - Аваков - Фото
Арсен Аваков
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про перехід до складу Національної гвардії полку особливого призначення Азов. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Уже зараз розпочато роботу з доукомплектування полку до бойового стандарту бригад Нацгвардії. Йдеться про озброєння і про техніку. Вже сьогодні десятки хлопців з Азова проходять навчання в артилерійській школі, на полігонах освоюють нові БТРи, вчаться взаємодії з наданою полку танковою ротою. Слідом за Азовом, підвищать свій бойовий статус і, значить боєготовність - ще ряд бойових підрозділів", - написав Аваков.

Аваков також спростував інформацію, що з'явилася в ЗМІ, що є команда президента розпустити батальйони. "Навпаки. Обговорюючи питання про батальйони - ми розглядали з президентом моделі оптимального забезпечення розвитку добровольчих батальйонів МВС. Найбільш підготовлені бойові підрозділи повинні отримати, як найвищу ступінь забезпечення озброєння, так і найкращу підготовку. Для цих цілей прийнято рішення про передачу таких найбільш підготовлених підрозділів в став Нацгвардії", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини