RU

Політолог: У спину Азарову вже дихають майбутні прем'єр-міністри

24.01.2012, 17:52
Політолог: У спину Азарову вже дихають майбутні прем'єр-міністри - Фото
Сергій Крижанівський
До крісла Миколи Азарова вишиковується черга потенційних прем'єр-міністрів, але президент Віктор Янукович навряд чи звільнить його до виборів. Про це в ході інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив політолог, голова всеукраїнського громадського об'єднання "За народ України" Сергій Крижановський.

"Микола Янович... пройшов великий шлях як у політиці, так і в керівництві Кабінетом міністрів... Те, що в його спину дихають нові прагматично налаштовані майбутні прем'єр-міністри - не секрет. Але досвід Миколи Яновича дає можливість стримувати інфляцію в Україні, все-таки ми пережили ризик дефолту восени 2011 року, і зараз, незважаючи на найвищу ціну на газ, уряд Азарова утримує ситуацію", - сказав він.

Відповідаючи на питання, наскільки міцно Азаров сидить у своєму кріслі, Крижанівський зазначив: "Микола Янович є другом президента, та й високопрофесійним урядовим функціонером. Тому, на моє переконання, він буде очолювати уряд до обрання нового складу Верховної Ради. Якби я був радником президента, я б не допустив того, щоб Микола Янович був зміщений з посади прем'єр-міністра".

На питання про можливість призначення на посаду прем'єра екс-глави СБУ, нового міністра економіки Валерія Хорошковського Крижанівський відповів: "Всьому свій час. Валерій Іванович пройшов велику школу і побував на високих посадах в уряді в різні роки. У 33 роки він став міністром економіки вперше. Його кар'єру повторив тільки Арсеній Яценюк. Тому Валерій Хорошковський має реальні шанси в майбутньому бути прем'єр-міністром України, він - підготовлена ​​людина".

Більше запитань і відповідей Крижанівського на них на сторінці інтернет-конференції>>>
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини