RU

Політолог розповів, чому Тимошенко будуть судити в Харкові

30.03.2012, 17:13
Політолог розповів, чому Тимошенко будуть судити в Харкові - Фото
Юлія Тимошенко
Поводження з Юлією Тимошенко демонструє бандитську сутність влади. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор соціологічної служби Український барометр, політолог Віктор Небоженко, коментуючи передачу справи екс-прем'єра щодо діяльності ЄЕСУ з Києва до Харкова.

"Це навмисне рішення судити Тимошенко подалі від Києва. Коли ще був судовий процес у столиці, я іронізував і давав коментар, що суд потрібно було проводити десь на самому краю країни. Тоді я називав Харків одним з таких місць. Я й подумати не міг, що в Адміністрації президента так уважно читають іронічні коментарі. Якби я тоді знав, я б назвав Суми або Львів ", - підкреслив Небоженко.

На його думку, люди, які сьогодні контролюють Харків, не в захваті від загальної уваги до цієї області. "Навіщо цим серйозним пацанам говорити на якомусь демократичним мовою, коли можна все робити тихо й просто?" - зазначив політолог.

Крім того, за його словами, друга справа Тимошенко й поведінка влади "демонструє бандитську сутність влади". "Тимошенко - це заручник. І от влада говорить Євросоюзу:" Ось, ми зараз відріжемо заручникові вухо, руку, голову ". Їм, мабуть, здається, що так їм буде простіше торгуватися з Європою, адже: "Ну, ви знаєте, вона повинна $6 млрд., тому повинна сидіти три тисячі років, тому давайте нам якісь поступки". Що це, якщо не бандитизм?" - зазначив Небоженко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини