RU

Політолог про саміт: Євросоюз ще може здивувати Януковича

19.12.2011, 13:25
Політолог про саміт: Євросоюз ще може здивувати Януковича - Фото
c6f5b19e9ddfbac1299897fb84aed3c6.jpg
Угода про асоціацію ще може бути парафована сьогодні. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський, коментуючи саміт Україна-Євросоюз, що проходить сьогодні у Києві.

"Саміт проходить в напруженій атмосфері. Зрозуміло, що вже ніяких очікувань бути не може - сторони вже заявили, що парафування не буде. Тепер всі чекають обміну формальностями", - наголосив Погребинський.

Він зазначив, що посилання на технічну неготовність угоди непереконливі. "Президент Віктор Янукович вважає, що головною і єдиною перешкодою для парафування угоди є справа Тимошенко. Про це ж - іноді прямо, іноді - непрямо, дають зрозуміти політики і посадові особи ЄС", - говорить політолог.

При цьому він зазначив, що, незважаючи на песимістичні очікування багатьох експертів від сьогоднішнього саміту, можливий і інший розвиток ситуації. "Я не виключаю, приблизно 10% відвожу на це, що сьогодні буде парафована ця угода", - сказав Погребинський.

"Зроблено це буде приблизно з такою заявою, припустімо, з вуст Жозе Мануеля Баррозу: "Ось, ми не збиралися парафувати, тому що у вас проблеми з демократією, виборче правосуддя. Але сьогодні ми отримали листа від Юлії Тимошенко, яка наполегливо просить нас парафувати цю угоду, тому ми вирішили на це піти".

Петро ШУКЛІНОВ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини