RU

Політолог не виключає відставку Льовочкіна

27.11.2012, 11:24
Політолог не виключає відставку Льовочкіна - Фото
Сергій Льовочкін

Глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін може втратити посаду. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив політолог Олексій Гарань, коментуючи ситуацію в Адміністрації президента.

"На Банковій йде боротьба за посаду глави Адміністрації президента. В ході виборів була жорстка конкуренція групи Льовочкіна - Дмитра Фірташа та Андрія Клюєва. Тепер питання в тому, як президент оцінить результати ПР. З одного боку, 226 голосів самостійно так і не вийшло - це провал групи Клюєва. З іншого боку, група Льовочкіна провалила Київ", - зазначив Гарань.

За його словами, якщо Клюєву вдасться сколотити більшість у парламенті, він може відновити свої позиції в опорі з Льовочкіним. "Боротьба триває. Якщо у Клюєва вийде покласти чітку парламентську більшість на стіл президента - посада голови адміністрації може раптово виявитися вакантною", - говорить він.

Тепер, на думку експерта, все залежить від того, що зможуть зробити сторони, а також що вирішить президент. "На користь Льовочкіна грає той факт, що при всіх проблемах, які є, він вважається людиною, яка намагається зберегти нормальні відносини із Заходом. Тут виникає питання, яке рішення прийме президент", - сказав Гарань.

Досьє на Олексія Гараня

Читайте докладніше: Роздача крісел: хто і за що отримає місце в офісі Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини