RU

Політолог: Москва використовувала Меркель проти України

14.05.2012, 15:04
Політолог: Москва використовувала Меркель проти України - Фото
Кость Бондаренко (фото - персональна сторінка політолога)
Жорстка позиція Німеччини щодо України обумовлена ​​тісними зв'язками офіційного Берліна і Москви. Про це  ЛІГАБізнесІнформ заявив глава правління Інституту української політики Кость Бондаренко, коментуючи заяву президента про те, що він не дозволить європейським політикам принижувати Україну.

"У мене тільки одна претензія до Януковича в зв'язку з цією заявою. Янукович зобов'язаний був зробити його як мінімум два тижні тому", - підкреслив Бондаренко.

За словами політолога, сьогодні по іміджу України "б'є офіційний Берлін, який озвучує свої заяви під неофіційну диктовку офіційної Москви".

"Тенденційність щодо України особливо добре видно, якщо подивитися виступи канцлера Німеччини Ангели Меркель, яка заявляє про двох тоталітарних режимах в Європі - в Білорусі й Україні, і при цьому ні слова не говорить про Росію чи Угорщину, де дійсно авторитарні режими", - відзначає експерт.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель у своїй промові згадала про два авторитарні режими в Європі - Україні та Білорусі.

Сьогодні президент України заявив, що Київ поділяє стурбованість міжнародного співтовариства у ситуації з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, але не дозволить себе принижувати. "Та стурбованість (міжнародного співтовариства з питання Тимошенко, - ред.), яка є, присутня і у нас", - сказав Янукович.

Президент також зазначив, що Київ прислухається до зауважень ззовні з цього питання. Разом з тим він проти приниження України. "Дуже важливо, щоб нас не принижували", - заявив він, зазначивши, що Україна не дозволить цього робити.

За словами українського президента, влада робить все, щоб подібні ситуації не повторювалися.

У той же час Янукович в черговий раз сказав, що "справа Тимошенко" багатостороння, має як об'єктивну, так і суб'єктивну сторони. "Безумовно, ми зобов'язані забезпечити якісне лікування", - підкреслив він.

Досьє на Костянтина Бондаренка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини