RU

Політик зі Словаччини може стати міністром без громадянства

30.03.2016, 17:59
Політик зі Словаччини може стати міністром без громадянства - Фото
Володимир Гройсман
Спікер Верховної Ради  Володимир Гройсман  запропонував законопроект, який передбачає дозвіл іноземцю до 1 травня 2017 року очолити Міністерство фінансів України без набуття громадянства України терміном на один рік.

Відповідний документ зареєстрований 30 березня.

"До 1 травня 2017 року, на посаду міністра фінансів України може бути призначений іноземець з числа колишніх глав, членів урядів іноземних держав, який володіє державною мовою або розуміє її в обсязі, достатньому для виконання службових обов'язків. Щодо такого кандидата на посаду міністра фінансів України спеціальна перевірка не проводиться", - сказано в законопроекті.

У разі придбання таким міністром протягом року з дня призначення громадянства України, він зможе продовжити працювати на цій посаді.

Читайте також: Гройсман назвав прізвища тих, з ким хоче працювати

28 березня колишній віце-прем'єр-міністр і міністр фінансів Словаччини Іван Міклош підтвердив готовність зайняти пост в уряді України, але тільки за умови, що йому збережуть його словацьке громадянство.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини