RU

Політтехнолог назвав претендентів на "виліт" з Кабміну

20.05.2011, 16:10
Політтехнолог назвав претендентів на
1dc535755e104c701af79435b2a508cf.jpg

Політтехнолог назвав претендентів на "виліт" з Кабміну

Директор компанії персонального і стратегічного консалтингу "Berta Communications" Тарас Березовець розповів, хто з українських міністрів, на його думку, може бути звільнений найближчим часом.

"У першій серед кандидатів на виліт перебуває міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. До нього є багато претензій, зокрема - що міліція діяла неадекватно під час подій у Львові 9 травня", - зазначив Т.Березовець, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Експерт вважає, що у досить складній ситуації найближчим часом виявиться Міністерство закордонних справ. "Ціна політичної відповідальності з підписання Угоди про асоціацію надзвичайно висока. Якщо не будуть досягнуті певні домовленості, буде зрив перемовин, то відповідальність будуть нести і сам міністр Грищенко, і його заступники", - вважає він.

Також серед кандидатур, які можуть покинути уряд, на думку Т.Березовця, - міністр фінансів Федір Ярошенко, якому прем'єр виніс догану. "Ярошенка знають в уряді як практично останню пряму креатуру Прем'єра Миколи Азарова, і такий крок щодо свого протеже, очевидно, свідчить про те, що є проблеми у компетенції глави Мінфіну", - сказав він.

Крім того, Т.Березовець вважає, що позбавитися портфеля може і міністр оборони Михайло Єжель. "Зараз починається скандал про те, що дочка міністра оборони – дружина російського підданого, адмірала Російського тихоокеанського флоту. Якщо ця інформація підтвердиться - звичайно, це пряма загроза національній безпеці", - наголосив він.

Також експерт не виключає можливості відставки міністра освіти і науки Дмитра Табачника і віце-прем'єр-міністра - міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини