RU

Політолог упевнений, що влада розмірковує над згортанням справи Тимошенко

07.07.2011, 10:37
Політолог упевнений, що влада розмірковує над згортанням справи Тимошенко - Фото
6afa7e54f805a0184994d847bcd20781.jpg

Політолог упевнений, що влада розмірковує над згортанням справи Тимошенко
Звільнення Анатолія Макаренка і Тараса Шепітька тісно пов'язано з серією тривожних заяв з приводу доль української опозиції, що прозвучали зі Сполучених Штатів і країн Евросоюзу. Таку думку висловив політолог Анатолій Луценко.

"З самого початку процесу було зрозуміло, що обвинувачення в правовому відношенні дуже слабкі, вони не витримують ніякої експертної критики. Справа проти Анатолія Макаренка і Тараса Шепітька є контекстною. Насамперед, вона спрямована проти Юлії Тимошенко", - заявив Луценко, якого цитує Голос Америки.

Разом з тим, на його думку, звільняючи двох чиновників середньої ланки, влада може проробляти сценарій згортання двох надзвичайно резонансних кримінальних справ – проти Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.

"В імджевому плані все, що сьогодні владою робиться у відношенні Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, виглядає неприпустимо і непрофесійно. Якби цього переслідування не було, абсолютно відповідально заявляю, персональні рейтинги цих двох опозиційних політиків були б значно нижче, ніж зараз. Влада втяглася в кримінальні процеси на емоціях, а тепер намагається якось вийти з них, зберігши при цьому обличчя", – переконаний він.

Нагадаємо, Апеляційний суд міста Києва звільнив з-під варти колишніх чиновників Юлії Тимошенко - екс-голову Державної митної служби Анатолія Макаренка і екс-начальника відділу Київської регіональної митниці Тараса Шепітька, яких звинувачують в неправомірному митному оформленні природного газу в рамках кримінальної справи про нанесення збитку Україні за результатами розгляду позову компанії Росукренерго до Нафтогазу України в Стокгольмському арбітражі.

Що стосується колишнього першого замглави Нафтогазу Ігоря Діденка, то суд відмовив його захисту в звільненні з-під варти - у підсудного є посвідка на проживання в Іспанії, до того ж, на свободі він може "вплинути на проведення слідчих дій".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Макаренка і Діденка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини