RU

Політолог: Путін підписав вирок Азарову

08.06.2011, 13:10
Політолог: Путін підписав вирок Азарову - Фото
5600637dff92ab2a6a34232b17b92275.jpg

Політолог: Путін підписав вирок Азарову
Черговий провал газових перемовин у Москві - це вирок прем'єр-міністру України Миколі Азарову. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Соціологічної служби "Український барометр", політолог Віктор Небоженко, коментуючи черговий раунд газових перемовин у Москві.

"Азаров явно не в змозі вести перемовини з Путіним. Він, з одного боку, хоче зберегти добрі відносини із Путіним, отримавши на старості років Героя Росії, а з іншого боку, довести хоч як-небудь свою профпридатність, вибивши прийнятні газові умови", - наголосив Небоженко.

Водночас Путін, на думку політолога, намагається зробити неможливе, заганяючи Україну в Митний союз, який є лише на папері. "Немає ніякого союзу - всім править Росія. Але без України цей союз - це просто політична пустишка", - каже він.

Відповідаючи на питання, чи не став підсумок чергових перемовин у Москві вироком самому українському прем'єру, Небоженко зазначив, що це очевидно. "Усі розуміють, що Азаров не може впоратися з Путіним, що треба шукати іншу людину. Ця нова людина повинна заявити, що у нього немає комплексів Азарова, що йому не потрібна зірка Героя Росії, що треба домовлятися на рівних", - сказав експерт.

До того ж він додав, що Україна спроможна добитися від Росії справедливих економічних взаємовідносин. "Європа сьогодні на нашому боці. У нас досить козирів для того, щоб отримати від Росії те, що нам треба. Але потрібна рішуча людина, яка не буде заглядати у рота Путіну", - сказав він.

Віктор Небоженко: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини