RU

Політолог про поїздку Тимошенко: Вона любить робити з мухи слона

24.03.2011, 09:40
Політолог про поїздку Тимошенко: Вона любить робити з мухи слона - Фото
3d9b56253175b2d8270a57def879651e.jpg

Політолог про поїздку Тимошенко: Вона любить робити з мухи слона

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) використовує свою поїздку в Брюссель для максимальної критики української влади, продовжуючи робити з мухи слона. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"Тимошенко буде використовувати цей шанс для різкої і тотальної критики української влади. Для неї це - частина політичної лінії, частина власного захисту. Звичайно, вона буде використовувати цей візит для викриття "недемократичної суті" української влади", - наголосив В.Фесенко.

"Тому сьогодні в Україні робляться заходи з метою нейтралізувати якомога більше тих, які можуть стати козирями лідера БЮТ у спілкуванні з європейськими політиками щодо ситуації в Україні", - додав політолог.

На його думку, лідер БЮТ в Європі "безсумнівно, буде подавати себе як головного опозиціонера в Україні, хоч значна частина українського суспільства у цій ролі Юлію Володимирівну не сприймає". "Велика частина українського суспільства - це покаже будь-яке опитування - не хоче бачити Тимошенко альтернативою Януковичу. Розчарування вистачає як у нинішній владі, так і в попередній владі", - зазначив В.Фесенко.

"Враховуючи стиль Юлії Володимирівни, яка завжди з мухи робить слона, яка нинішню українську ситуацію з реальними проблемами у розвитку демократії, деформаціями політичними і соціальними, представляє як тоталітарний режим, як абсолютну відсутність свобод - треба сказати, картинка не зовсім правильна", - зазначає політолог.

"Юлія Володимирівна грає у звичну для себе політичну гру", - додав він.

Нагадаємо, раніше слідчий Генеральної прокуратури дозволив Ю.Тимошенко, яка перебуває на підписці про невиїзд, відвідати Брюссель.

Лідер БЮТ від'їхала у Брюссель вчора, 23 березня. У планах - участь у саміті Європейської народної партії і ряд зустрічей з лідерами Євросоюзу.

Повернеться в Україну Ю.Тимошенко 25 березня.

Володимир Фесенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини