RU

Політолог пояснив причину "чисток" у Партії регіонів

09.06.2009, 16:16

Доля виключених з Партії регіонів Олександри Кужель, Тараса Чорновола та Інни Богословської залежала від домовленостей на випадок створення коаліції. Про це в ексклюзивному коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив співзасновник і голова правління Центру соціологічних і політологічних досліджень "Соціовимір", директор Міжнародного інституту демократії (Україна) Сергій Таран.

Зокрема, С.Таран, відповідаючи на питання журналіста про те, яким чином могла скластися партійна доля цих політиків у разі створення широкої коаліції, наголосив: "Доля цих політиків могла скластися абсолютно по-різному. Це дуже серйозно залежить від того, які домовленості були на випадок створення коаліції". Водночас, політолог не пов'язує виключення політиків прямо зі створенням широкої коаліції.

Відповідаючи на питання, чому депутатів виключили саме після провалу ідеї створення широкої коаліції, політолог відзначив, що "коли передбачається можливість створення коаліції, то депутатів не виключають, а навпаки, намагаються в партії створити всі можливості, щоб в коаліцію увійшла якомога більша кількість різних депутатів".

Нагадаємо, сьогодні політрада Партії регіонів ухвалила рішення про виключення Інни Богословської, Олександри Кужель і Тараса Чорновола з партії, фракції і політради Партії регіонів.

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>

Створення коаліції БЮТ і ПР: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини