RU

Політолог: Бродського можуть прибрати

29.11.2010, 09:45
Політолог: Бродського можуть прибрати - Фото
15ab355145d472659f767bb761d5bc34.jpg

Політолог: Бродського можуть прибрати

Кадрові ротації у Кабінеті Міністрів зараз відстрочені протестами підприємців, і про зміни у складі уряду не йтиметься, поки не буде вирішена доля Податкового кодексу. Таку думку висловив політолог Тарас Березовець.

"Я думаю, що у будь-якому випадку будуть вноситися зміни - як мінімум. А як максимум - він (Податковий кодекс - ред.) буде відправлений на істотне доопрацювання, а після вирішення питання відбудуться ротації, тобто до Нового року варто чекати змін у складі Кабміну", - вважає Т.Березовець, якого цитує агентство "ІМК".

На його думку, зміни стосуватимуться відразу міністрів. Декількох міністерств взагалі можуть скоротити, зокрема це стосується міністерства вугільної промисловості, мінЖКГ і міністерства сім'ї і молоді - їхні функції будуть виконувати інші міністерства.

"Найбільш вірогідною є відставка Михайла Бродського з поста голови Держкомпідприємництва, який, як відомо, представляє квоту Ріната Ахметова. У Ріната Леонідовича зараз погіршилися відносини із Президентом, тому Бродського цілком можуть прибрати", - наголосив Т.Березовець.

"Тігіпко не приберуть, хіба що, можливо, його понизять у статусі і переведуть з посади віце-прем'єра на посаду Міністра економіки замість Цушка, якого також, швидше, звільнять. Ну, і плюс - постраждає хтось із дрібних чиновників", - вважає політолог.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини