RU

Поки Тимошенко у в'язниці, асоціації не буде, - Великобританія

25.04.2012, 13:04
Поки Тимошенко у в'язниці, асоціації не буде, - Великобританія - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба посольства Великобританії в Україні, посольство здивоване повідомленнями в українських ЗМІ, що радник британського прем'єр-міністра Девіда Кемерона з питань Європи та глобального розвитку Іван Роджерс під час зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком нібито "висловив сподівання, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде підписана до кінця поточного року ".

"Ця інформація не відповідає дійсності. На цій зустрічі пан Роджерс підкреслив, що Великобританія послідовно заявляла, що Угода про асоціацію і Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі не будуть підписані і ратифіковані, поки в'язні в результаті недосконалих судових процесів лідери опозиційних сил не будуть звільнені і не будуть мати можливість вільно брати участь у політичному житті України", - сказано в повідомленні.

Британія підкреслює, що підписання та ратифікація вищезазначених договорів "навряд чи відбудеться, поки Україна не продемонструє свою прихильність демократичним реформам, зокрема, у сфері захисту прав людини та утвердження верховенства права".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини