Погрози Зеленському. Суд дав доступ до документів 5 каналу і ATR

06.02.2020, 15:43
Погрози Зеленському. Суд дав доступ до документів 5 каналу і ATR - Фото
Маруся Звіробій на телеканалі ATR (скріншот з відео)

Слідчого Держбюро розслідувань зацікавили два інтерв'ю блогера Марусі Звіробій

Суд надав слідчому Держбюро розслідувань тимчасовий доступ до матеріалів і документів 5 каналу й телеканалу ATR в рамках розслідування справи про нібито погрози президенту Володимиру Зеленському з боку блогера Марусі Звіробій. Про це йдеться в двох рішеннях Печерського райсуду Києва.

Суд надав слідчому доступ до відеозаписів двох інтерв'ю Звіробій - програмою PRIME: Скрипін (ATR) та програмою ІнфоДень (5 канал), в яких вона коментувала свої висловлювання про Зеленського.

Слідчий ДБР вважає, що в цих інтерв'ю, можливо, містяться докази прямого умислу Звіробій на "вчинення кримінального злочину".

Також суд надав ДБР доступ до документів (редакційних завдань, запрошень, листів), "які відображають інформацію про осіб, які брали участь в зазначеному ефірі" з можливістю вилучення їх копій.

Йдеться саме про тимчасовий доступ, який має на увазі, що телеканали самі нададуть зазначені матеріали і документи, з якими слідчий може ознайомитися і зробити їх копії. Для вилучення необхідне окреме рішення суду.

Ці рішення суду, яке він прийняв 31 січня, будуть дійсними протягом 30 днів.

У рішеннях сказано, що якщо телеканали не нададуть доступ до зазначених матеріалах, суд може дати дозвіл на проведення обшуків для їх вилучення.

  • 26 жовтня 2019 року депутат від Євросолідарності Софія Федина разом з блогером Марусею Звіробій опублікували в Facebook відео, яке у фракції  Слуга народу  розцінили як погрозу Зеленському та звернулися в правоохоронні органи.
  • У грудні ГПУ відмовилася узгодити проект підозри Федині і Звіробій.
  • На сьогодні, 6 лютого, Федину викликали в ДБР для вручення підозри.


Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить