RU

Погребинський: Кличко в мери Києва не піде

29.03.2013, 13:58
Погребинський: Кличко в мери Києва не піде - Фото
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко не буде балотуватися на пост мера Києва. Таку думку на прес-конференції висловив політолог Михайло Погребинський.

"Якщо Кличко міг ще сумніватися, йти на вибори в мери Києва чи ні, то тепер сумнівів ніяких немає. Будь-яка подія в нашій міській системі обвалить його рейтинг перед президентськими виборами. А у нього зараз як би кращі шанси на президентські вибори. Зараз можна закрити це питання. На київські вибори він не піде", - зазначив Погребинський, цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами політолога, в такому випадку шанси проведення виборів в 2013 році збільшуються. "Якщо до цих подій можна було вважати, що точно вибори будуть відкладені до 2015 року, то зараз, коли стало зрозуміло, що Кличко не йде на вибори, в принципі вибори можуть провести в 2013 році. Якщо немає Кличко, то навіть не дивлячись на всі ці неподобства, у Попова непогані шанси", - сказав Погребинський.

З цією позицією згоден і політолог Володимир Фесенко. "Той факт, що Попов залишився трохи підвищує, але не гарантує вибори мера Києва в цьому році. Якби його зняли, то майже напевно вибори в заходи не сталися цього року. А ось по Київраді діє сценарій перенесення виборів на 2015 рік", - сказав він.

За словами політолога, питання про проведення виборів мера буде вирішуватися в кілька стадій. "Перша стадія відбудеться 2 квітня, коли запланована акція біля Верховної Ради. Від того, наскільки численною і заможною буде ця акція, буде залежати доля мерських виборів", - зазначив він.

На його думку, друга стадія пройде в кінці квітня, коли проведуть заміри рейтингів. "Якщо у чинного голови КМДА рейтинг буде невеликий, то вибори перенесуть на 2 роки", - сказав політолог.

Як вважає експерт, рішення Конституційного суду щодо проведення виборів можна очікувати в кінці квітня - на початку травня. "Тоді уявлення про вибори у Верховній Раді буде в кінці травня - початку червня, а вибори можуть відбутися в липні-серпні", - сказав Фесенко.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини