RU

Погребинский пояснив, чому Діденку дали умовний термін

06.09.2011, 11:30
Погребинский пояснив, чому Діденку дали умовний термін - Фото
c1731a533c2623b99185b69f6c9d5db7.jpg

Погребинский пояснив, чому Діденку дали умовний термін

Умовний термін, на який засудили колишнього заступника голови НАК Нафтогаз Ігоря Діденка, - це визнання того, що влада погарячкувала. Про це в коментарі Gazeta.ua заявив директор Центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський (на фото).

"Є декілька причин, чому було прийнято рішення засудити Діденка умовно. Перша - він взагалі не повинен був сидіти. Саджати за те, що людина виконувала доручення прем'єр-міністра? За що тут саджати? Він же не людину убив, це ж не Пукач", - зазначив експерт.

"Друга причина полягає в тому, що вся ця історія з притягненням до кримінальної відповідальності людей за домовленість по газу з Росією викликає жорстку реакцію аж до неполіткоректної реакції президента Російської Федерації. Медведєв же казав: "Ми знаємо, за що ви судите Тимошенко. Не за колишні гріхи, а за домовленість з Росією. Те ж стосується і Діденка. Ви взагалі хочете, щоб ми з вами товаришували? Ви зацікавлені у співпраці?", - нагадав Погребинський.

Нагадаємо, 5 вересня Печерський районний суд Києва дав колишньому першому заступнику глави НАК Нафтогаз Україна Діденку три роки умовно.


Ігор Діденко: біографія, новини>>>
Справа Макаренка та Діденка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини