RU

Податковий Майдан прийшов до Януковича

17.01.2011, 12:40

Під стінами Адміністрації Президента декілька сотень осіб протестують проти репресій щодо організаторів підприємницького Майдана. Крім представників підприємців, в акції беруть участь політики, народні депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, на акції присутні народні депутати Михайло Волинець, Андрій Парубій, Олесь Доній, Андрій Павловський. Деякі учасники акції тримають у руках знамена Європейської партії і "Нашої України".

Як пояснив журналістам однин з організаторів акції Олександр Данилюк, її учасники вимагають закрити кримінальні справи щодо організаторів "податкового Майдана", припинити політичні репресії проти представників ВО "Тризуб", а також припинити незаконні вилучення майна підприємців, що, за його словами, вже відбувається на київських ринках.

Нардеп М.Волинець, який подав заявку на 10:00 на зустріч з виборцями на вулиці Банковій, повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, що його на сьогодні викликали до слідчих органів прокуратури у справі про пошкодження майна під час проведення "податкового Майдана".

"Повістку я отримав на той же час, коли я повинен бути тут, з людьми, зустрічатися з виборцями на вулиці Банковій. Природно, я тут і не можу зараз з'явитися на допит", - сказав він.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини