RU

Податкова застерегла партії від зарплат "в конвертах"

22.08.2012, 13:58
Податкова застерегла партії від зарплат
2e72549e94efad875c4ccd7ef124c790.jpg
Державна податкова служба України закликає політичні партії, які беруть участь у парламентських виборах, належним чином оформити трудові відносини з тимчасовими працівниками - агітаторами і персоналом виборчих штабів.

Як повідомляє прес-служба податкової, згідно з оперативними даними, в діяльності політичних організацій під час виборчої кампанії є поширеною практика найму робітників без офіційного працевлаштування та виплата заробітної плати "в конвертах", що є порушенням податкового і трудового законодавства. Крім того, це підвищує небезпеку того, що працівники можуть залишитися без обіцяних грошей по завершенню виборів, зазначили в податковій.

Тому ДПСУ рекомендує всім потенційним або діючим агітаторам, координаторам, спостерігачам, іншим фахівцям вимагати від організацій політичних партій і штабів кандидатів у народні депутати підписання цивільно-правового договору або трудової угоди - документа, який буде гарантувати їх права, у тому числі на повну своєчасну оплату праці та інші передбачені законом преференції.

Зі свого боку податкова служба має намір в рамках своєї роботи з детінізації ринку праці контролювати дотримання податкового законодавства в структурах, що займаються організацією та проведенням передвиборчої кампанії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини